Livoltek 1.0kW 12V GF1-1K12S1 Off-Grid Backup Inverter
Special Price ₦458,000.00 Regular Price ₦505,000.00
In stock
SKU
GF1-1K12S1
More Information
Product Name Livoltek 1.0kW 12V GF1-1K12S1 Off-Grid Backup Inverter
Visibility Catalog, Search
Color White
Manufacturer Livoltek
Write Your Own Review
You're reviewing:Livoltek 1.0kW 12V GF1-1K12S1 Off-Grid Backup Inverter
Your Rating
CN
Upsell Products
  1. New-25%